english
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka práce na pozici: Administrativní pracovník

Nabídka práce na pozici: Administrativní pracovník

Náplň práce

  • Evidence dodavatelských faktur, kontrola, pořízení do systému, likvidace
  • Kontrola bankovních výpisů, import do systému, podpora systému AX
  • Evidence závazků a jejich splatnosti, bankovní rozbory
  • Kontrola docházky, podkladů pro mzdy, evidence stravenek a kolků
  • Evidence hotovostních plateb, odvod hotovosti do banky
  • Evidence obchodních partnerů
  • Organizace školení řidičů

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • AJ výhodou popř. ochota učit se jí
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Práce s PC
  • Spolehlivost
  • Pracovní nasazení
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Základní měsíční mzdu 30 000,- Kč + osobní ohodnocení
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní (důchodové) pojištění
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Nástup dle dohody

Zájemci o tuto nabídku prosím zasílejte životopis na emailovou adresu lenka.sebrankova@abagri.com nebo nás kontaktujte přímo na telefonní čísle 608 751 020.

Fulltextové vyhledávání