english
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka práce na pozici: Dělník ve výrobě

Nabídka práce na pozici: Dělník ve výrobě

Náplň práce

  • Obsluha technologie
  • Zajišťování výroby krmiv
  • Čištění a údržba technologie, pracovního zázemí, skladů
  • Plnění a dodržování požadavků systému kvality ve společnosti
  • Manipulaci s krmnými surovinami a finálními výrobky

Požadujeme

  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost BOZP
  • Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, pečlivost
  • Aktivní pracovní nasazení
  • Znalost výrobního provozu výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz
  • Časová flexibilita
  • Řidič VZV výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
  • Přátelský kolektiv
  • Stravenky
  • Roční odměny
  • Příspěvek na životní (důchodové) pojištění

Zájemci o tuto nabídku ať zašlou životopis na emailovou adresu pavlina.fiserova@bodit.cz nebo nás kontaktují přímo na telefonní číslo 734 573 723.

Fulltextové vyhledávání