english
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka práce na pozici: VÝROBNÍ ŘEDITEL

Nabídka práce na pozici: VÝROBNÍ ŘEDITEL

Náplň práce

  • Průběžná kontrola dodržování technologické kázně na pracovištích, udržování pořádku a dodržování předepsaných a smluvních vztahů
  • Plnění ustanovení dokumentace systému kvality ve společnosti a kontrola jejich dodržování u podřízených pracovníků
  • Odpovědnost za zajištění ochrany zdraví a plnění předpisů BOZP a PO
  • Zajištění stálého množství surovin pro opakovanou výrobu – nezávisle na momentálním stavu objednávek
  • Odpovědnost za správu svěřeného majetku a jeho zabezpečení před zneužitím
  • Sledování a uplatnění nových postupů a novinek v oboru podnikání společnosti

Požadujeme

  • Minimálně SŠ s maturitou, VŠ výhodou
  • AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Práce s PC, znalost BOZP
  • Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, pečlivost
  • Pracovní nasazení
  • Znalost výrobního provozu výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz
  • Časová flexibilita
  • Práce řádného hospodáře

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Základní měsíční mzdu 50 000,- Kč + osobní ohodnocení
  • Stravenky
  • Roční odměny
  • Příspěvek na životní (důchodové) pojištění
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Nástup ihned

Zájemci o tuto nabídku ať zašlou životopis na emailovou adresu lenka.sebrankova@abagri.com nebo nás kontaktují přímo na telefonní číslo 608 751 020.

Fulltextové vyhledávání