english
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka práce na pozici: Manažer exportu a kvality

Nabídka práce na pozici: Manažer exportu a kvality

Manažer exportu a kvality

Náplň práce

  • Zajištění importu a exportu vč. související dokumentace
  • Komunikace se státními úřady
  • Koordinace přípravy zakázek dle specifikace zákazníka
  • Příprava pravidelných reportů
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Zajištění komunikace se sales managerem
  • Zpracování plánu kontroly kvality, pravidelná kontrola surovin GMP+
  • Odběr vzorku surovin a hotových krmiv
  • Kontrola rozborových parametrů krmiv
  • Zodpovědnost za certifikaci výroby v režimu GMP+

Požadujeme

  • Minimálně SŠ s maturitou, VŠ výhodou
  • AJ slovem i písmem
  • Orientaci na detail
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Práce s PC
  • Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, pečlivost
  • Pracovní nasazení
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz
  • Časová flexibilita
  • Znalost celních předpisů

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Základní měsíční mzdu 45 000,- Kč + osobní ohodnocení
  • Stravenky
  • Roční odměny
  • Příspěvek na životní (důchodové) pojištění
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Nástup ihned

Zájemci o tuto nabídku ať zašlou životopis na emailovou adresu lenka.sebrankova@abagri.com nebo nás kontaktují přímo na telefonní číslo 608 751 020.

Fulltextové vyhledávání